$24,900
- Land
- 1.44 Acres
- $17,304 per Acre
318 River Ridge Ln Unit 7, Mt. Nebo, WV 26679
318 River Ridge Ln Unit 7, Mt. Nebo, WV 26679$24,900
318 River Ridge Ln Unit 7, Mt. Nebo, WV 26679
318 River Ridge Ln Unit 7, Mt. Nebo, WV 26679$1,050,000
566 Ellison Ln, Nallen, WV 26680
Richard Grist
Foxfire Realty
(304) 679-1034
$550,000
2355 Stringtown Rd, Hico, WV 25854
2355 Stringtown Rd, Hico, WV 25854$130,000
2984 Runa Rd, Mount Nebo, WV 26679
Stephanie Murphy Better Homes & Gardens Real Estate Kris & Co.
$94,500
Lot 11 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 11 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$285,000
725 E Mount Lookout Rd Unit 725, Mount Lookout, WV 26678
Sherrell Davis Field & Stream Real Estate
$57,000
Lot 10 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 10 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$70,000
362 Heritage Farms Rd Unit 362, Kesslers Cross Lanes, WV 26675
362 Heritage Farms Rd Unit 362, Kesslers Cross Lanes, WV 26675$129,250
Lot 3 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 3 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$65,000
0 Heritage Farm, Summersville, WV 24701
0 Heritage Farm, Summersville, WV 24701$53,000
Lot 4 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 4 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$449,500
100 Woods Dr, Mount Nebo, WV 26679
Garrett Cole Lakewood Real Estate Service, LLC
$119,650
Lot 5 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 5 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$249,000
2313 Elliot Cutoff Rd, Victor, WV 25938
Tom Johnson Coldwell Banker Stuart & Watts
$122,500
Lot 2 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 2 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$87,650
Lot 1 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 1 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$192,500
Lot 12 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 12 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$91,650
Lot 7 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 7 Ridge Rd, Mount Nebo, WV 26679$295,000
67 Roundstone Ln, Mount Lookout, WV 26678
67 Roundstone Ln, Mount Lookout, WV 26678$70,900
483 Deitz Rd, Mount Lookout, WV 26678
Joe Pyle Joe R. Pyle Complete Auction and Realty Service
$155,875
344 Deitz Rd Unit 344, Mt. Lookout, WV 26678
344 Deitz Rd Unit 344, Mt. Lookout, WV 26678$59,000
0 Sunset Ridge Ln, Mt. Nebo, WV 26679
0 Sunset Ridge Ln, Mt. Nebo, WV 26679$112,600
Lot 6 Creekside Rd, Mount Nebo, WV 26679
Lot 6 Creekside Rd, Mount Nebo, WV 26679$118,700