$2,260,000 Lot/Land
B. 17 L.6&7.01 Richwood Rd, Mullica Hill, NJ 08061
- 40 Acres
- $56,500 per Acre
$2,260,000 Lot/Land
B. 17 L.6&7.01 Richwood Rd, Mullica Hill, NJ 08061
$1,047,250 Lot/Land
1 Richwood Road & Williamson Ln, Mullica Hill, NJ 08062
$1,429,999 Custom Home
39 Fox Haven Ln, Mullica Hill, NJ 08062
$869,900 Custom Home
487 1 Mullica Hill Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$919,900 Custom Home
487 4 Mullica Hill Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$959,900 Custom Home
487 5 Mullica Hill Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$895,000 Custom Home
110 Earlington Ave, Harrison Township, NJ 08062
$879,900 Custom Home
487 2 Mullica Hill Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$1,059,900 Custom Home
487 6 Mullica Hill Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$899,900 Custom Home
487 3 Mullica Hill Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$875,000 Custom Home
106 Earlington Ave, Harrison Township, NJ 08062
$350,000 Lot/Land
231 N Main St, Mullica Hill, NJ 08062
$532,450 Lot/Land
0 Harrisonville Rd Unit NJGL2065976, Mullica Hill, NJ 08062
$700,000 Lot/Land
101 Griffin Rd, Mullica Hill, NJ 08062
$650,000 Lot/Land
6 Burton Ln, Mullica Hill, NJ 08062
$399,890 Lot/Land
503 Bridgeton Pike, South Harrison Township, NJ 08062
$380,000 Lot/Land
328 Ewan Rd, Mullica Hill, NJ 08062
Orchard View at Mullica Hill - Carriage Homes Community
$400,900 - $405,900
Mullica Hill, NJ 08062