$205,000
- Land
- 17.5 Acres
- $11,714 per Acre
Tract 1 Lester Gardner Rd, Munfordville, KY 42765
Tract 1 Lester Gardner Rd, Munfordville, KY 42765$205,000
Tract 1 Lester Gardner Rd, Munfordville, KY 42765
Tract 1 Lester Gardner Rd, Munfordville, KY 42765$175,000
0 Priceville Rd, Munfordville, KY 42765
0 Priceville Rd, Munfordville, KY 42765$169,000
Tract 3-4 Priceville Rd, Munfordville, KY 42765
Tract 3-4 Priceville Rd, Munfordville, KY 42765$255,000
36 AC Wheeler-Horton Rd, Munfordville, KY 42765
36 AC Wheeler-Horton Rd, Munfordville, KY 42765$1,250,000
455 Ed Howe Rd, Munfordville, KY 42765
Tiffany Spratt River Brook Realty LLC
$84,500
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$55,000
4325 Boiling Springs Rd, Munfordville, KY 42765
4325 Boiling Springs Rd, Munfordville, KY 42765$369,000
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$320,000
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$320,000
253 Boiling Springs Rd, Munfordville, KY 42765
Trish Ford One Key Realty--Shepherdsville
$399,950
152 Mud Branch Rd, Munfordville, KY 42765
Alicia McClure Legacy Property Group
$679,000
1245 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
Alexis Bratcher Legacy Property Group
$330,000
250 Maple Grove Ln, Munfordville, KY 42765
Chad Bergenson Coldwell Banker Legacy Group
$675,000
7942 Priceville Rd, Munfordville, KY 42765
Ryan Shanahan Coldwell Banker Legacy Group
$175,500
3718 Boyds Knob Rd, Munfordville, KY 42765