$7,481,240
- Land
- 719.35 Acres
- $10,400 per Acre
0 Fairview Rd Unit 12, Davis, OK 73030
0 Fairview Rd Unit 12, Davis, OK 73030$7,481,240
0 Fairview Rd Unit 12, Davis, OK 73030
0 Fairview Rd Unit 12, Davis, OK 73030$227,925
002 Chickasaw Trail Unit 2, Davis, OK 73030
002 Chickasaw Trail Unit 2, Davis, OK 73030$358,200
001 Chickasaw Trail Unit 1, Davis, OK 73030
001 Chickasaw Trail Unit 1, Davis, OK 73030$624,000
0 Primrose Unit 8, Davis, OK 73030
0 Primrose Unit 8, Davis, OK 73030$1,193,400
005 Fairview Rd Unit 5, Davis, OK 73030
005 Fairview Rd Unit 5, Davis, OK 73030$1,700,000
1279 Oklahoma 110 Unit 10, Davis, OK 73030
DJ Shields
Shields Real Estate Inc
(580) 297-7181
$245,900
006 Highway 177s, Sulphur, OK 73086
006 Highway 177s, Sulphur, OK 73086$209,700
003 Chickasaw Trail Unit 3, Davis, OK 73030
003 Chickasaw Trail Unit 3, Davis, OK 73030$239,900
1820 W 14th St, Sulphur, OK 73086
Skylar Finnestad
Salt Real Estate Pauls Valley
(580) 781-1974
$226,000
0 Nelson Unit 2612180, Sulphur, OK 73086
0 Nelson Unit 2612180, Sulphur, OK 73086$89,000
002 Highway 177s, Sulphur, OK 73086
002 Highway 177s, Sulphur, OK 73086$2,083,952
0 Fairview Rd Unit 9, Davis, OK 73030
0 Fairview Rd Unit 9, Davis, OK 73030$207,900
004 Chickasaw Trail Unit 4, Davis, OK 73030
004 Chickasaw Trail Unit 4, Davis, OK 73030$275,000
3485 Nelson Rd, Sulphur, OK 73086
Sallye Biles
Heart Land Pro Realty L.L.C
(580) 634-7698
$152,900
005 Highway 177s, Sulphur, OK 73086
005 Highway 177s, Sulphur, OK 73086$219,000
1291 Barnes St, Sulphur, OK 73086
Loretta Bush