$175,000 Lot/Land
TBD Garfield St, Asotin, WA 99402
- 3.28 Acres
- $53,354 per Acre
$175,000 Lot/Land
TBD Garfield St, Asotin, WA 99402
$250,000 Lot/Land
2001 Silcott Hills Rd, Clarkston, WA 99403
$950,000 Custom Home
2271 Chukar Dr, Clarkston, WA 99403
$399,000 Custom Home
2428 Legacy Ct, Clarkston, WA 99403
$1,900,000 Lot/Land
1324-1350 Bridge St, Clarkston, WA 99403
$750,000 Lot/Land
791 Swantz Dr, Asotin, WA 99402
$4,899,000 Lot/Land
0 Florence Ln, Clarkston Heights-Vineland, WA 99403
$85,000 Lot/Land
1693 Bennett Hill Dr, Clarkston, WA 99403
$85,000 Lot/Land
1705 Bennett Hill Dr Unit 14, Clarkston, WA 99403
$95,000 Lot/Land
1673 Bennett Hill Dr Unit 20, Clarkston, WA 99403
$95,000 Lot/Land
1669 Bennett Hill Dr, Clarkston, WA 99403
$140,000 Lot/Land
1502 Arkenstone Court Lot 6, Clarkston, WA 99403
$125,000 Lot/Land
1705 Bennett Hill Dr, Clarkston, WA 99403
$70,000 Lot/Land
1493 River Ridge Dr, Asotin, WA 99402
$85,000 Lot/Land
1697 Bennett Hill Dr, Clarkston, WA 99403
$349,000 Lot/Land
TBD Evans Rd, Clarkston, WA 99403
$175,000 Lot/Land
321 Pierce St, Asotin, WA 99402
$4,899,000 Lot/Land
TBD Florence Ln, Clarkston Heights-Vineland, WA 99403
$125,000 Lot/Land
1706 Bennett Hill Dr Unit 12, Clarkston, WA 99403
$175,000 Lot/Land
19225 Cloverland Rd, Asotin, WA 99402
$125,000 Lot/Land
1660 Bennett Hill Dr Unit 3, Clarkston, WA 99403
$160,000 Lot/Land
1661 Dustan Loop, Clarkston, WA 99403
$125,000 Lot/Land
1690 Bennett Hill Dr, Clarkston, WA 99403
$349,000 Lot/Land
TBD Snake River Rd, Asotin, WA 99402
$150,000 Lot/Land
1665 Dustan Loop, Clarkston, WA 99403