$250,000 Lot/Land
TBD E Highway 16, Beggs, OK 74421
- 10 Acres
- $25,000 per Acre
$250,000 Lot/Land
TBD E Highway 16, Beggs, OK 74421
$150,000 Lot/Land
0000 E Main St, Beggs, OK 74421
$350,000 Lot/Land
3055 Bixby Rd, Mounds, OK 74047
$135,900 Lot/Land
8250 Valley View Dr, Beggs, OK 74421
$1,266,600 Lot/Land
6334 N 160 Rd, Beggs, OK 74421
$77,000 Lot/Land
0001 Alt Hwy 75, Beggs, OK 74421
$35,000 Lot/Land
0002 Alt Hwy 75, Beggs, OK 74421
$98,000 Lot/Land
11447 Mary Knox Dr, Okmulgee, OK 74447
$99,500 Lot/Land
19 260th St, Beggs, OK 74421
$149,000 Lot/Land
8794 Western Dr, Beggs, OK 74421
$389,900 Lot/Land
0 Harreld Rd Unit 2527268, Beggs, OK 74421
$400,000 Lot/Land
0 Hwy 56 Unit 2606848, Beggs, OK 74421
$245,000 Lot/Land
0 N 150 Rd Unit 2610117, Beggs, OK 74421
$85,000 Lot/Land
000 Creager Rd, Beggs, OK 74421
$99,000 Lot/Land
3600 Kennedy Rd, Beggs, OK 74447
$45,000 Lot/Land
15500 W Herrick, Beggs, OK 74421
$250,000 Lot/Land
0 Hwy 75 S, Mounds, OK 74047
$99,500 Lot/Land
0 W Ferguson Rd Unit 2611522, Mounds, OK 74047
$35,000 Lot/Land
0003 Alt Hwy 75, Beggs, OK 74421
$99,500 Lot/Land
006 N 264 Rd, Beggs, OK 74421
$865,000 Lot/Land
157 Hwy 16, Beggs, OK 74421
$60,000 Lot/Land
0 Hwy 16 Hwy Unit 2602220, Beggs, OK 74421