$2,700,000 Lot/Land
0 SE Highway 212 Unit 387036591, Boring, OR 97089
- 58.33 Acres
- $46,288 per Acre
$2,700,000 Lot/Land
0 SE Highway 212 Unit 387036591, Boring, OR 97089
$859,000 Lot/Land
29990 SE Knox Rd, Boring, OR 97009
$1,150,000 Lot/Land
29630 SE Wheeler Rd, Boring, OR 97009
$286,000 Lot/Land
29225 SE Haley Rd, Boring, OR 97009
$2,399,000 Lot/Land
0 SE Highway 212 Unit 523338612, Boring, OR 97089