New Construction Homes in Coleman, MI
-
-
$182,500 Lot/Land
N Magruder Rd, Coleman, MI 48618
- 40 Acres
- $4,562 per Acre
-
$182,500 Lot/Land
0 N Magruder Unit 26000524, Coleman, MI 48618
- 40 Acres
- $4,562 per Acre
-
$19,900 Lot/Land
TBD Murphy St, Coleman, MI 48618
- 31,363 Sq Ft
- $27,639 per Acre
-
$115,000 Lot/Land
VL W Beamish Rd, Coleman, MI 48618
- 16 Acres
- $7,188 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
V/L P5 N Magruder Rd, Coleman, MI 48618
- 20.1 Acres
- $5,970 per Acre
-
$399,900 Lot/Land
5239 N Coleman Rd, Coleman, MI 48618
- 8.82 Acres
- $45,340 per Acre
-
$12,000 Lot/Land
0 Simons Unit 50201773, Coleman, MI 48618
- 17,424 Sq Ft
- $30,000 per Acre
-
$65,000 Lot/Land
V/L 10A P1 N Magruder Rd, Coleman, MI 48618
- 10.05 Acres
- $6,468 per Acre
-
$72,500 Lot/Land
V/L 10A P2 N Magruder Rd, Coleman, MI 48618
- 10.05 Acres
- $7,214 per Acre
-
$35,000 Lot/Land
105 Jefferson St, Coleman, MI 48618
- 10,454 Sq Ft
- $145,833 per Acre
-
$65,000 Lot/Land
V/L 10A P3 N Magruder Rd, Coleman, MI 48618
- 10.05 Acres
- $6,468 per Acre