$24,500 Lot/Land
176 E Lake Emily Rd, Crystal Falls, MI 49920
- 1.05 Acres
- $23,333 per Acre
$24,500 Lot/Land
176 E Lake Emily Rd, Crystal Falls, MI 49920
$23,900 Lot/Land
TBD Parcel 2 Paint River Rd, Crystal Falls, MI 49920
$42,500 Lot/Land
0 Bates-Amasa Rd, Crystal Falls, MI 49920
$24,900 Lot/Land
TBD Parcel 1 Paint River Rd, Crystal Falls, MI 49920
$49,900 Lot/Land
TBD Superior Ave, Crystal Falls, MI 49920
$67,900 Lot/Land
TBD Fire Lake Rd, Crystal Falls, MI 49920
$78,000 Lot/Land
TBD Wests Rd, Crystal Falls, MI 49920
$22,900 Lot/Land
TBD Parcel 3 Paint River Rd, Crystal Falls, MI 49920
$39,900 Lot/Land
TBD Net River Rd, Crystal Falls, MI 49920
$69,900 Lot/Land
TBD Little Maggie Ln Unit Lots 45 & 46, Crystal Falls, MI 49920