5
New Construction Homes in Damar, KS
-
-
-
$184,800 Lot/Land
R Road Unit LotWP001, Damar, KS 67632
- 112 Acres
- $1,650 per Acre
-
-
$995,000 Lot/Land
1910 2 Rd, Damar, KS 67632
- 155.38 Acres
- $6,404 per Acre
$184,800 Lot/Land
R Road Unit LotWP001, Damar, KS 67632
$995,000 Lot/Land
1910 2 Rd, Damar, KS 67632