7
New Construction Homes for Sale in Ellis County, OK
-
-
$480,000 Lot/Land
170669 E County Road 32, Laverne, OK 73848
- 160 Acres
- $3,000 per Acre
-
-
$320,000 Lot/Land
Tract in SE/4 36-24-24 Ellis County, Fargo, OK 73840
- 160 Acres
- $2,000 per Acre
-
$290,000 Lot/Land
0 E Cr 37 & S Cr 169 Unit 20240468, Catesby, OK 73843
- 159.28 Acres
- $1,821 per Acre
-
$104,000 Lot/Land
0 N Cr 176 Unit 20260661, Gage, OK 73843
- 80 Acres
- $1,300 per Acre
-
$96,000 Lot/Land
0 Highway 64 & Cr 44, Gage, OK 73843
- 80 Acres
- $1,200 per Acre