New Construction Homes in Exeter Township, PA
-
-
$592,300 Custom Home
0 Sage Ct Unit Lot 7, Mahoning Township, PA 18235
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,124 Sq Ft
-
$509,500 Custom Home
0 Sage Ct Unit 749012, Mahoning Township, PA 18235
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,801 Sq Ft
-
$499,500 Custom Home
Lot 1 Sage Ct, Mahoning Township, PA 18235
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,801 Sq Ft
-
$534,900 Custom Home
Lot 2 Sage Ct, Mahoning Township, PA 18235
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,920 Sq Ft
-
$55,900 Lot/Land
Lot 1 Sage Ct, Mahoning Township, PA 18235
- 30,927 Sq Ft
- $78,732 per Acre
-
$55,900 Lot/Land
2093 Mahoning Dr E, Lehighton, PA 18235
- 30,927 Sq Ft
- $78,732 per Acre
-
$68,500 Lot/Land
0 Laurel Rd Unit PM-134334, Mahoning Township, PA 18235
- 1.48 Acres
- $46,284 per Acre
-
$89,900 Lot/Land
Lot 7 Sage Ct, Mahoning Township, PA 18235
- 3.06 Acres
- $29,379 per Acre
-
$65,900 Lot/Land
Lot 2 Sage Ct, Mahoning Township, PA 18235
- 1.04 Acres
- $63,365 per Acre
-
$29,500 Lot/Land
0 11th Ave Unit PM-131093, Nesquehoning, PA 18240
- 18,730 Sq Ft
- $68,605 per Acre
-
$275,000 Lot/Land
419 E White Bear Dr, Summit Hill, PA 18250
- 3.13 Acres
- $87,859 per Acre