$324,500 Lot/Land
6689-6 New York 30, Indian Lake, NY 12842
- 72 Acres
- $4,507 per Acre
$324,500 Lot/Land
6689-6 New York 30, Indian Lake, NY 12842
$124,900 Lot/Land
6689-5 New York 30, Indian Lake, NY 12842
$36,000 Lot/Land
0 Chamberlain Rd Unit 206900, Indian Lake, NY 12842
$26,000 Lot/Land
L5 Ben's Way, Indian Lake, NY 12842
$44,000 Lot/Land
L3 Chamberlain Rd, Indian Lake, NY 12842
$26,000 Lot/Land
L4 Ben's Way, Indian Lake, NY 12842
$53,000 Lot/Land
L2 Chamberlain Rd, Indian Lake, NY 12842
$749,900 Custom Home
Lot 63 Belnapp Dr (Old Towne Estates), Onondaga, NY 13215
$475,000 Custom Home
122 Buttermilk Hill Rd, Wells, NY 12190
$10,000 Lot/Land
VL Allen St, Chautauqua, NY 14647
$149,000 Lot/Land
532 New York 8 Unit 3, Piseco, NY 12139
$42,500 Lot/Land
0 Gilmantown Rd Unit 11535358, Wells, NY 12190
$149,000 Lot/Land
532 New York 8 Unit 2, Piseco, NY 12139
$47,000 Lot/Land
#1 Brussell St, Wells Ny, NY 12190
$134,900 Lot/Land
L17 Rice Rd, Hope, NY 12134
$200,000 Lot/Land
758 New York 8, Hoffmeister, NY 13353
$134,900 Lot/Land
L 17 Rice Rd, Hope, NY 12134
$149,000 Lot/Land
532 New York 8 Unit 1, Piseco, NY 12139
$60,000 Lot/Land
774 New York 8, Hoffmeister, NY 13353
$134,900 Lot/Land
0 Rice Rd Unit 11555365, Hope, NY 12134
$179,500 Lot/Land
359 Creek Rd, Hope, NY 12134
$130,000 Lot/Land
L1-12 New York 8, Johnsburg, NY 12843
$439,000 Lot/Land
L39 Off Flowers Way, Long Lake, NY 12847
$249,900 Lot/Land
L12 New York 8, Johnsburg, NY 12843
$48,500 Lot/Land
860 Nys Route 30, Northville, NY 12134
$87,500 Lot/Land
82 Stock Ln, Inlet, NY 13360
$399,000 Lot/Land
299 & 331 Page St, Lake Pleasant, NY 12108