$600,000 Lot/Land
628 New Hope Rd, Flat Rock, NC 28731
- 5.77 Acres
- $103,986 per Acre
$600,000 Lot/Land
628 New Hope Rd, Flat Rock, NC 28731
$135,000 Lot/Land
661 Whites Lake Blvd, Saluda, NC 28773
$179,000 Lot/Land
5 Chestnut Top Cir, Mills River, NC 28759
$55,000 Lot/Land
0000 Juniper Berry Ln, Zirconia, NC 28790
$44,000 Lot/Land
800610 Ivy Rd Unit 217, Mills River, NC 28759
$50,000 Lot/Land
50 Mountain Escape Dr, Zirconia, NC 28790
$298,000 Lot/Land
0000 Pinnacle Mountain Rd Unit Lots 1,2,3,4, Zirconia, NC 28790
$300,000 Lot/Land
TBD Climbing Rd, Fruitland, NC 28792
$245,000 Lot/Land
189 Dancing Bear Dr, Hendersonville, NC 28792
$67,900 Lot/Land
00 Chattooga Run Unit 292R, Hendersonville, NC 28739
$335,000 Lot/Land
TBD Fiver Ln, Hendersonville, NC 28792
$224,000 Lot/Land
88 Autumn Ridge Ln Unit 66, Hendersonville, NC 28792
$29,900 Lot/Land
110 Stone Valley Way Unit 20, Hendersonville, NC 28792
$740,000 Lot/Land
00 Audia Way Dr, Zirconia, NC 28790
$269,000 Lot/Land
479 Nesbitt Dr Unit 2, Mills River, NC 28759
$495,000 Lot/Land
487 Grand Highland Dr Unit 93, Hendersonville, NC 28792
$659,000 Custom Home
808 Maybank Dr, Hendersonville, NC 28739
$975,000 Custom Home
636 Crystal Heights Dr, Hendersonville, NC 28739
$879,900 Custom Home
102 Sandpiper Palisades St, Hendersonville, NC 28792
$225,000 Manufactured Home
116 Meandering Ln, Flat Rock, NC 28731
$94,900 Manufactured Home
33 Ironwood Dr Unit 4, Hendersonville, NC 28739
$2,450,000 Condo Unit
227 7th Ave W Unit 232, Hendersonville, NC 28791
$575,000 Custom Home
404 High Ridge Dr, Mills River, NC 28759