$169,680 Lot/Land
3 Curry Falls Trail Unit 3, Athens, GA 30607
- 9.85 Acres
- $17,226 per Acre
$169,680 Lot/Land
3 Curry Falls Trail Unit 3, Athens, GA 30607
$92,000 Lot/Land
853 Club Dr, Commerce, GA 30530
$3,700,000 Lot/Land
0 S US Highway 441 Unit 10428347, Commerce, GA 30529
$219,880 Lot/Land
0 Curry Farms Unit 7762876, Jefferson, GA 30549
$239,000 Lot/Land
213 Lavista Rd, Jefferson, GA 30549
$299,900 Lot/Land
2200 BLOCK Oconee River Dr Unit LOT 10, Jefferson, GA 30549
$370,982 Lot/Land
2A Old Hunter Rd, Statham, GA 30666
$559,000 Lot/Land
0 Ed Bennett Rd Unit 10676070, Nicholson, GA 30565
$240,000 Lot/Land
LOT 2 Wheeler Creek Rd, Maysville, GA 30558
$75,000 Lot/Land
0 Lester Rd, Athens, GA 30607
$439,000 Lot/Land
34 Magnum Ln, Pendergrass, GA 30567
$135,000 Lot/Land
0 Wheeler Ln Unit 7766102, Maysville, GA 30558
$194,580 Lot/Land
0 Curry Farms Unit 7762874, Jefferson, GA 30549
$282,880 Lot/Land
LOT 6 Wheeler Creek Rd, Maysville, GA 30558
$234,900 Lot/Land
0 Mize Rd Unit 10739522, Commerce, GA 30530
$1,499,900 Lot/Land
00 Zion Church & Hwy 124 Rd, Braselton, GA 30517
$250,000 Lot/Land
0 Jefferson Dr Unit 10588928, Nicholson, GA 30565
$65,000 Lot/Land
54 Duncan Cir, Commerce, GA 30529
$169,000 Lot/Land
165 Bexley Heath Dr, Athens, GA 30607
Showing Results 361 - 380, Page 10 of 10