$89,000 Lot/Land
229 Valley View Dr, John Day, OR 97845
- 1.14 Acres
- $78,070 per Acre
$89,000 Lot/Land
229 Valley View Dr, John Day, OR 97845
$55,000 Lot/Land
219 Valley View Dr, John Day, OR 97845
$79,000 Lot/Land
0 Luce Creek Rd Unit 572734209, John Day, OR 97845
$375,000 Lot/Land
839 S Canyon Blvd, John Day, OR 97845
$225,000 Lot/Land
355 Patterson Bridge Rd, John Day, OR 97845
$79,000 Lot/Land
0 Luce Creek Rd Unit 220221130, John Day, OR 97845
$160,000 Lot/Land
229 Valley View Dr, John Day, OR 97845
$89,000 Lot/Land
227 Valley View Dr, John Day, OR 97845
$150,000 Lot/Land
0 Blue Gulch Rd, Canyoncity, OR 97845
$3,500,000 Lot/Land
0 Davis Creek Rd Unit 22199563, John Day, OR 97845
$250,000 Lot/Land
0 Blue Gulch Rd, Canyoncity, OR 97845
$120,500 Lot/Land
0 County Rd 74b Unit 11554207, John Day, OR 97845
$120,000 Lot/Land
0 SW 4th Ave Unit 24562517, John Day, OR 97845
$3,500,000 Lot/Land
0 Davis Creek Rd Unit 11555391, John Day, OR 97845