New Construction Homes for Sale in Kerr County, TX
-
-
Comanche Trace - Garden Homes Community
$468,000 - $787,368
Kerrville, TX 78028
- 2 - 3 Beds
- 1,653+ Sq Ft
-
$1,500,000 Lot/Land
196 Rock Bottom Rd, Hunt, TX 78024
- 4.1 Acres
- $365,764 per Acre
-
$1,134,000 Lot/Land
150 Coker Hollow, Kerrville, TX 78028
- 34.51 Acres
- $32,860 per Acre
-
$152,000 Lot/Land
698 Rimrock Rd, Kerrville, TX 78028
- 1.01 Acres
- $150,495 per Acre
-
$184,000 Lot/Land
231 Echo Falls Rd, Comfort, TX 78013
- 3.72 Acres
- $49,436 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
214 Hazelett Dale Rd S, Kerrville, TX 78028
- 5 Acres
- $39,000 per Acre
-
$785,000 Lot/Land
232 Stoneleigh Rd, Center Point, TX 78010
- 23.64 Acres
- $33,206 per Acre
-
$148,000 Lot/Land
Lot 89 Spring Lakes Pkwy W Unit 89, Ingram, TX 78025
- 2.44 Acres
- $60,656 per Acre
-
$152,000 Lot/Land
698 Rimrock Rd Unit 65, Kerrville, TX 78028
- 1.01 Acres
- $150,495 per Acre
-
$175,000 Lot/Land
519 Lucille St, Kerrville, TX 78028
- 17,424 Sq Ft
- $437,500 per Acre
-
$365,000 Lot/Land
230 Marshall Dr, Kerrville, TX 78028
- 16.77 Acres
- $21,765 per Acre
-
$290,000 Lot/Land
TBD Winn Ranch Way Lot 10, Kerrville, TX 78028
- 5.63 Acres
- $51,510 per Acre
-
$785,000 Lot/Land
165 Trent Rd S, Kerrville, TX 78028
- 11.89 Acres
- $66,022 per Acre
-
$89,999 Lot/Land
TBD Hilltop Rd, Kerrville, TX 78028
- 13,503 Sq Ft
- $290,319 per Acre
-
$45,000 Lot/Land
Lot 8 Mesa Vista St, Lajitas, TX 79852
- 26,136 Sq Ft
- $75,000 per Acre
-
$45,000 Lot/Land
Lot 8 Mesa Vista, Lajitas, TX 79852
- 26,136 Sq Ft
- $75,000 per Acre
-
$229,000 Lot/Land
Lot 145 Cattlemans Crossing Dr Unit 145, Kerrville, TX 78028
- 4.33 Acres
- $52,887 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
Lot 34 N Brooklyn Dr, Harper, TX 78631
- 10.01 Acres
- $24,975 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
TBD Winn Ranch Way Lot 11, Kerrville, TX 78028
- 5.73 Acres
- $52,356 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
Lot 69 Firsching Rd Unit 69, Kerrville, TX 78028
- 5.54 Acres
- $35,199 per Acre
-
$365,000 Lot/Land
230 Marshall Dr Unit 27, 29, 30, Kerrville, TX 78028
- 16.77 Acres
- $21,765 per Acre
-
$2,300,000 Lot/Land
196 B Rock Bottom Rd, Hunt, TX 78024
- 13.94 Acres
- $165,005 per Acre
-
$365,000 Lot/Land
0 Winn Ranch Way Unit 20, Kerrville, TX 78028
- 5.07 Acres
- $71,992 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
214 Hazelett Dale Rd S Unit 318-B, Kerrville, TX 78028
- 5 Acres
- $39,000 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
Lot 69 Firsching Rd, Kerrville, TX 78028
- 5.54 Acres
- $35,199 per Acre
-
$2,200,000 Lot/Land
1305 Camino Real Rd, Junction, TX 76849
- 121.2 Acres
- $18,152 per Acre
-
$175,000 Lot/Land
519 Lucille St Unit 11, 12, Kerrville, TX 78028
- 17,424 Sq Ft
- $437,500 per Acre
-
$35,000 Lot/Land
Lot 7 Mesa Vista, Lajitas, TX 79852
- 26,136 Sq Ft
- $58,333 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
Lot 34 N Brooklyn Dr Unit 34, Harper, TX 78631
- 10.01 Acres
- $24,975 per Acre
-
$800,000 Lot/Land
196 C Rock Bottom Rd, Hunt, TX 78024
- 9.84 Acres
- $81,317 per Acre
-
$340,999 Custom Home
1205 Pollard Dr, New Braunfels, TX 78028
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,891 Sq Ft
-
$301,999 Custom Home
1119 Leicht Dr, Kerrville, TX 78028
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,692 Sq Ft
-
$1,295,000 Custom Home
270 Lehmann Dr, Kerrville, TX 78028
- 4 Beds
- 5.5 Baths
- 3,205 Sq Ft
-
$1,297,000 Custom Home
1125 Landmark, Kerrville, TX 78028
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,950 Sq Ft
-
$375,000 Custom Home
233 Old Oaks Path, Kerrville, TX 78028
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,520 Sq Ft
-
$1,950,000 Custom Home
0 Texas 39 Unit 6, Hunt, TX 78024
- 3,209 Sq Ft
-
$318,999 Custom Home
1139 Pollard Dr, Kerrville, TX 78028
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,667 Sq Ft
-
$699,000 Custom Home
2130 Vista Ridge Dr, Kerrville, TX 78028
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,211 Sq Ft
-
$518,500 Custom Home
505 Conner Ct, Kerrville, TX 78028
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,700 Sq Ft
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 14