$89,900 Lot/Land
9155 Smith Rd, Lindley, NY 14858
- 29.3 Acres
- $3,068 per Acre
$89,900 Lot/Land
9155 Smith Rd, Lindley, NY 14858
$89,900 Lot/Land
9155 Smith Rd, Painted Post, NY 14870
$500,000 Lot/Land
0 Watson Creek Rd, Lindley, NY 14858
$55,000 Lot/Land
10513 Hilltop Dr, Erwin, NY 14830
$24,900 Lot/Land
0 Mechanic St, Lawrenceville, PA 16929
$500,000 Lot/Land
168 Watson Creek Rd, Lindley, NY 14858
$199,900 Lot/Land
1620 River Rd, Lindley, NY 14858
$220,000 Lot/Land
0 Gibson Hill Rd, Lindley, NY 14858
$95,000 Lot/Land
2093 Scott Rd, Lindley, NY 14858