$465,000 Lot/Land
0 Red Spruce Way, Mount Desert, ME 04660
- 7.68 Acres
- $60,547 per Acre
$465,000 Lot/Land
0 Red Spruce Way, Mount Desert, ME 04660
$495,000 Lot/Land
63-3 Oak Grove Rd, Mount Desert, ME 04660
$1,930,000 Lot/Land
10-6 Vista Way, Mount Desert, ME 04660
$410,000 Lot/Land
0 Balsam Ln Unit 1657282, Mount Desert, ME 04660
$250,000 Lot/Land
Lot 2 Aspen Way, Mount Desert, ME 04660
$329,000 Lot/Land
Lot 39-1 Sargent Brook Rd, Mount Desert, ME 04660
$350,000 Lot/Land
Lot 7 Aspen Way, Mount Desert, ME 04660