New Construction Homes in Okauchee, WI
-
-
Woodland HIlls - Single Family Condos Community
$799,900 - $829,900
Waukesha, WI 53188
- 2 Beds
- 1,890+ Sq Ft
-
$729,900 Custom Home
S54W25487 Pebble Brook Ct, Waukesha, WI 53189
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,456 Sq Ft
-
$1,799,000 Lot/Land
W304N2426 Maple Ave, Pewaukee, WI 53072
- 2.32 Acres
- $775,431 per Acre
-
$289,000 Lot/Land
134 Legend Way, Wales, WI 53183
- 42,688 Sq Ft
- $294,898 per Acre
-
$239,900 Lot/Land
N19W24667 River Edge Ct, Pewaukee, WI 53072
- 20,473 Sq Ft
- $510,426 per Acre
-
$767,900 Custom Home
110 Retzer View Ct, Waukesha, WI 53188
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,043 Sq Ft
-
$790,900 Custom Home
114 Retzer View Ct, Waukesha, WI 53188
- 4 Beds
- 0.5 Baths
- 2,428 Sq Ft
-
$768,900 Custom Home
3716 Oakmont Trail, Waukesha, WI 53188
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,404 Sq Ft
-
$1,895,000 Custom Home
Lt16 Lakeside Ridge Ct, Delafield, WI 53072
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 7,000 Sq Ft
-
$769,990 Custom Home
1344 Mohican Trail, Waukesha, WI 53189
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,735 Sq Ft
-
$778,900 Custom Home
3804 Oakmont Trail, Waukesha, WI 53188
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,431 Sq Ft
-
$767,900 Custom Home
106 Retzer View Ct, Waukesha, WI 53188
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,216 Sq Ft
-
$1,774,499 Custom Home
W316S198 Wisconsin 83, Delafield, WI 53018
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 4,839 Sq Ft
-
$145,900 Lot/Land
3710 Madison St, Waukesha, WI 53188
- 16,552 Sq Ft
- $383,947 per Acre
-
$145,900 Lot/Land
115 Retzer View Ct, Waukesha, WI 53188
- 13,939 Sq Ft
- $455,938 per Acre
-
$140,000 Lot/Land
3726 Madison St, Waukesha, WI 53188
- 15,681 Sq Ft
- $388,889 per Acre
-
$150,900 Lot/Land
3705 Oakmont Trail, Waukesha, WI 53188
- 13,068 Sq Ft
- $503,000 per Acre
-
$149,900 Lot/Land
3840 Madison St, Waukesha, WI 53188
- 15,681 Sq Ft
- $416,389 per Acre
-
$172,900 Lot/Land
119 Retzer View Ct, Waukesha, WI 53188
- 16,988 Sq Ft
- $443,333 per Acre
-
$495,000 Lot/Land
W316S198 Wisconsin 83, Delafield, WI 53018
- 5 Acres
- $99,000 per Acre
-
$274,900 Lot/Land
Lt16 Lakeside Ridge Ct, Delafield, WI 53072
- 30,056 Sq Ft
- $398,406 per Acre
-
$239,900 Lot/Land
Lt 11 Holiday Hill Rd, Waukesha, WI 53189
- 3.39 Acres
- $70,767 per Acre
-
$185,900 Lot/Land
156 Olde Howell Ct, Waukesha, WI 53188
- 32,234 Sq Ft
- $251,216 per Acre
-
$574,900 Lot/Land
Lt1 Corporate Dr, Waukesha, WI 53189
- 3.8 Acres
- $151,289 per Acre
-
$1,899,000 Lot/Land
N28W26972 Woodland Dr, Pewaukee, WI 53072
- 16,988 Sq Ft
- $4,869,231 per Acre
-
$160,900 Lot/Land
113 Olde Howell Ct, Waukesha, WI 53188
- 13,939 Sq Ft
- $502,812 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
Lt1 Saylesville Rd, Waukesha, WI 53189
- 4.12 Acres
- $72,816 per Acre
-
$143,900 Lot/Land
3808 Oakmont Trail, Waukesha, WI 53188
- 14,374 Sq Ft
- $436,061 per Acre
-
$150,900 Lot/Land
3816 Madison St, Waukesha, WI 53188
- 15,681 Sq Ft
- $419,167 per Acre
-