New Construction Homes for Sale in Republic County, KS
-
-
$1,150,000 Lot/Land
250 Xavier Rd, Jamestown, KS 66948
- 48 Acres
- $23,958 per Acre
-
$799,000 Lot/Land
00000 Shady Rd, Belleville, KS 66935
- 157 Acres
- $5,089 per Acre
-
$285,000 Lot/Land
2272 Hickory Rd, Munden, KS 66959
- 6.32 Acres
- $45,095 per Acre
-
$548,000 Lot/Land
1 Kansas 148, Jewell, KS 66949
- 154 Acres
- $3,558 per Acre
-
$1,065,000 Lot/Land
689 Agenda Ln, Agenda, KS 66930
- 156 Acres
- $6,827 per Acre
-
$1,625,568 Lot/Land
00000 90 Rd, Scandia, KS 66966
- 198 Acres
- $8,210 per Acre
-
$12,500 Lot/Land
0 Tracy Dr, Belleville, KS 66935
- 19,166 Sq Ft
- $28,409 per Acre