$308,000 Lot/Land
0 Craig Springs Rd, Sturgis, MS 39769
- 110 Acres
- $2,800 per Acre
$308,000 Lot/Land
0 Craig Springs Rd, Sturgis, MS 39769
$689,799 Lot/Land
Ms Hwy 12, Sturgis, MS 39769
$214,126 Lot/Land
0 Hampton Rd, Sturgis, MS 39769
$59,625 Lot/Land
0 Kinard Rd, Sturgis, MS 39769
$689,799 Lot/Land
0 Mississippi 12, Sturgis, MS 39769
$35,000 Lot/Land
0 New Light Rd, Sturgis, MS 39769
$65,573 Lot/Land
0 Oswalt Rd, Sturgis, MS 39769