$10,000 Lot/Land
2 La Tuna Canyon Rd, Los Angeles, CA 91352
- 4.85 Acres
- $2,063 per Acre
$10,000 Lot/Land
2 La Tuna Canyon Rd, Los Angeles, CA 91352
$10,000 Lot/Land
1 La Tuna Canyon Rd, Los Angeles, CA 91352
$10,000 Lot/Land
0 La Tuna Canyon Rd Unit CV26046729, Sun Valley, CA 91352
$1,699,000 Custom Home
8504 Outland View Dr, Sun Valley, CA 91352
$2,400,000 Custom Home
8034 036,038 Fair Ave, Sun Valley, CA 91352
$2,400,000 Custom Home
8034 ,036,038 Fair Ave, Sun Valley, CA 91352
$200,000 Lot/Land
9400 Del Arroyo Dr, Los Angeles, CA 91352
$900,000 Lot/Land
0 Elben Place, Sun Valley, CA 91352
$2,150,000 Lot/Land
11144 Lorne St, Sun Valley, CA 91352
$69,000 Lot/Land
2125 N Laurel Canyon Blvd, Los Angeles, CA 91352
$14,000 Lot/Land
0 0 Unit WS26079652, Sun Valley, CA 91352
$2,380,000 Lot/Land
0 Vac Vlc Tuxford Unit SR25191720, Sun Valley, CA 91352
$329,000 Lot/Land
10001 Roscoe Blvd, Sun Valley, CA 91352
$1,999,888 Lot/Land
9865 Lanark St, Sun Valley, CA 91352
$1,500,000 Lot/Land
11055 Stagg St, Sun Valley, CA 91352
$175,000 Lot/Land
0 00000 Unit 25563811, Sun Valley, CA 91352
$2,380,000 Lot/Land
0 Vac Vlc Tuxford Unit 25006666, Sun Valley, CA 91352