$114,900 Lot/Land
TBD Old Blackman Ferry Rd, Texarkana, AR 71854
- 7.85 Acres
- $14,637 per Acre
$114,900 Lot/Land
TBD Old Blackman Ferry Rd, Texarkana, AR 71854
$94,700 Lot/Land
4106 Water Oak Dr, Texarkana, AR 71854
$10,900 Lot/Land
TBD Airport Plaza Dr, Texarkana, AR 71854
$2,750 Lot/Land
0 Kirby St, Texarkana, AR 71854
$98,000 Lot/Land
TBD Heather Ridge Dr, Texarkana, AR 71854
$59,000 Lot/Land
3800 Preston St, Texarkana, AR 71854
$95,000 Lot/Land
6428 Edgehill Cir, Texarkana, AR 71854
$480,000 Lot/Land
TBD E Broad St, Texarkana, AR 71854
$379,900 Custom Home
1804 Oak Hollow Ln, Texarkana, AR 71854
$12,200,000 Custom Home
3911 Brynlee Cir, Texarkana, AR 71854
$649,500 Custom Home
3508 Southern Magnolia Ln, Texarkana, AR 71854
$379,900 Custom Home
1808 Oak Hollow Ln, Texarkana, AR 71854
$1,285,000 Custom Home
3618 Southern Magnolia Ln, Texarkana, AR 71854
$430,500 Custom Home
412 Paisley Cir, Texarkana, AR 71854
$460,000 Custom Home
6412 Countryside Dr, Texarkana, AR 71854
$1,175,000 Lot/Land
000 Sugar Hill Rd, Texarkana, AR 71854
$222,000 Lot/Land
5410 E 9th St, Texarkana, AR 71854
$1,075,000 Lot/Land
I-30 at I-49, Texarkana, AR 71854
$4,250,000 Lot/Land
Tbd Hwy 237, Texarkana, AR 71854
$260,000 Lot/Land
Tbd Us Hwy 71s, Texarkana, AR 71854
$450,000 Lot/Land
4812 Kennedy Place, Texarkana, AR 71854
$200,000 Lot/Land
Tbd County Road 22, Texarkana, AR 71854
$584,200 Lot/Land
0 Boyd Rd Unit 22024973, Texarkana, AR 71854
$145,000 Lot/Land
3620 Northern Red Oak Trail, Texarkana, AR 71854
$77,350 Lot/Land
TBD 5 Dooley Ferry Rd, Texarkana, AR 71854
$35,000 Lot/Land
Lot 11 Kennedy Place, Texarkana, AR 71854