$11,997 Lot/Land
RV4X+27J Valmy Unit Nevada USA, Valmy, NV 89438
- 46.66 Acres
- $257 per Acre
$11,997 Lot/Land
RV4X+27J Valmy Unit Nevada USA, Valmy, NV 89438
$8,000 Lot/Land
07-0291-55 Sec: 31 Twn: 36 Rng: 42, Valmy, NV 89438
$14,000 Lot/Land
07-0196-08 Hot Springs Ranch Rd, Valmy, NV 89438
$14,000 Lot/Land
APN 07-0681-11 Valmy Nv, Valmy, NV 89438
$25,000 Lot/Land
00 No Address, Valmy, NV 89438
$48,000 Lot/Land
07045204 Near Valmy Rd Unit 4/05, Valmy, NV 89438
$120,000 Lot/Land
0 Golconda Fire District- Unit 240010035, Valmy, NV 89438
$30,000 Lot/Land
APN 07-0354-61 Near Valmy, Valmy, NV 89438