$374,602 Lot/Land
2134 Farm To Market Road 1939, Denver City, TX 79323
- 240 Acres
- $1,561 per Acre
$374,602 Lot/Land
2134 Farm To Market Road 1939, Denver City, TX 79323
$960,000 Lot/Land
0 U S 380 Unit 26696726, Plains, TX 79355
$780,000 Lot/Land
0 Hwy 214, Plains, TX 79355
$560,000 Lot/Land
33 0189 Unit 102.9355, Allred, TX 79323
$14,000 Lot/Land
0 4th St Unit 202604348, Plains, TX 79355
$400,000 Lot/Land
000 Texas 214, Denver City, TX 79323
$90,000 Lot/Land
TBD County Road 390, Denver City, TX 79323
$350,000 Lot/Land
850 E Broadway St, Denver City, TX 79323
$215,000 Lot/Land
0 County Road 370, Denver City, TX 79323
$145,000 Lot/Land
1114 County Road 260, Plains, TX 79355
$568,750 Lot/Land
0 County Road 225, Plains, TX 79355
$57,000 Lot/Land
0 Wagon Trail, Denver City, TX 79323
$40,000 Lot/Land
1549 Bennett Dr, Plains, TX 79355