$350,000
- Land
- 21.3 Acres
- $16,432 per Acre
199 Bridgeton Fairton Rd, Bridgeton, NJ 08302
199 Bridgeton Fairton Rd, Bridgeton, NJ 08302$350,000
199 Bridgeton Fairton Rd, Bridgeton, NJ 08302
199 Bridgeton Fairton Rd, Bridgeton, NJ 08302$489,900
1711 W Main (Rear) St, Millville, NJ 08332
Jill Santandrea
EXIT Realty Defined
(609) 766-7981
$489,900
1631 W Main St, Millville, NJ 08332
Jill Santandrea
EXIT Realty Defined
(609) 403-3518
$389,900
5650 Regel Ave, Millville, NJ 08332
Nancy Kowalik
LPT REALTY, LLC
(609) 564-5349
$475,000
2144 Fairton Rd, Millville, NJ 08332
Larry DePalma
DePalma Realty
(609) 900-7528
$479,000
221 Hogbin Rd, Millville, NJ 08332
Larry DePalma
DePalma Realty
(609) 745-1032
$349,900
19 Bridgeton Fairton Rd, Fairton, NJ 08320
Shenna Hines Redfin
$469,500
250 Shoemaker Ln, Bridgeton, NJ 08302
JONATHAN MEJIA Realty Mark Advantage
$389,900
2989 Polk St, Millville, NJ 08332
Tara Gonzalez Tealestate LLC
$125,000
2717 Cedar St, Millville, NJ 08332
2717 Cedar St, Millville, NJ 08332$265,000
L19 Schafer Ave, Cedarville, NJ 08311
L19 Schafer Ave, Cedarville, NJ 08311$450,000
0 W Factory Rd, Cedarville, NJ 08311
0 W Factory Rd, Cedarville, NJ 08311$200,000
254 Fairton Gouldtown Rd, Bridgeton, NJ 08302
Jackie Capoferri S. Kelly Real Estate LLC
$264,900
77 Piercetown Rd, Bridgeton, NJ 08302
Carlo Drogo EXP Realty, LLC
$695,750
892 Hogbin Rd, Millville, NJ 08332
Scott Reighard RE/MAX Atlantic
$249,900
26 Watson Ln, Bridgeton, NJ 08302
Gabrielle Abrams Realty Mark Advantage
$330,000
915 E Commerce St, Bridgeton, NJ 08302