$11,125,000
- Land
- 7.67 Acres
- $1,450,456 per Acre
11202 Balls Ford Rd, Manassas, VA 20109
11202 Balls Ford Rd, Manassas, VA 20109$11,125,000
11202 Balls Ford Rd, Manassas, VA 20109
11202 Balls Ford Rd, Manassas, VA 20109$999,900
7305 Old Compton Rd, Manassas, VA 20109
7305 Old Compton Rd, Manassas, VA 20109$414,500
11178 Wortham Crest Cir Unit 102, Manassas, VA 20109
Layne Jensen
Ross Real Estate
(571) 465-9954
$725,000
7309 Castle Rd, Manassas, VA 20109
Mary Ann Bendinelli
Weichert, REALTORS
(571) 583-3248
$599,000
9714 Botsford Rd, Manassas, VA 20109
Angela Kaiser Redfin Corporation
$499,900
7603 Monitor Ct, Manassas, VA 20109
Sandy Chandler CENTURY 21 New Millennium
$464,050
8596 Lovelace St, Manassas, VA 20109
$582,525
11015 Joslin St, Manassas, VA 20109
$618,000
7711 Anderson Ct, Manassas, VA 20109
Jeannie Kim Samson Properties
$699,990
8983 Katherine Johnson Ave, Manassas, VA 20109
$673,990
11224 Einstein St, Manassas, VA 20109
$470,980
11005 Joslin St, Manassas, VA 20109
$468,050
11013 Joslin St, Manassas, VA 20109
$485,000
8222 Ramseur Place, Manassas, VA 20109
Amanda Alliger Vylla Home
$664,990
11232 Einstein St, Manassas, VA 20109
$469,990
Matisse Plan at Lomond Village - Condos, Manassas, VA 20109
$515,000
10506 Montrose Way, Manassas, VA 20109
Ram Mishra Spring Hill Real Estate, LLC.
$615,000
9908 Rickover Ct, Manassas, VA 20109
Jacqueline Moore Open Door Brokerage, LLC
$662,990
8975 Katherine Johnson Ave, Manassas, VA 20109
$499,900
7932 Blue Gray Cir, Manassas, VA 20109
Amy Stanley Forescue Realty LLC