$48,000
- Land
- 20.33 Acres
- $2,361 per Acre
Unnamed Rd, El Dorado, AR 71730
Unnamed Rd, El Dorado, AR 71730$48,000
Unnamed Rd, El Dorado, AR 71730
Unnamed Rd, El Dorado, AR 71730$75,200
0 Highway 75-20 Unit 24032576, El Dorado, AR 71730
0 Highway 75-20 Unit 24032576, El Dorado, AR 71730$139,000
402 Robin Rd, El Dorado, AR 71730
David Bridges Century 21 United
$163,000
409 Mockingbird Ln, El Dorado, AR 71730
Terry Webb Southern Realty Group
$525,000
214 Millcreek Dr, El Dorado, AR 71730
Janice Long Jan's Realty
$118,500
526 Meadow Ln, El Dorado, AR 71730
Mary Hildreth Century 21 Campbell and Company
$3,300
0 Poplar, SMacKover, AR 71762
0 Poplar, SMacKover, AR 71762$210,000
216 W 14th St, SMacKover, AR 71762
Lisa Murray Century 21 United
$385,000
0 15-17s-15w Unit 26008344, El Dorado, AR 71730
0 15-17s-15w Unit 26008344, El Dorado, AR 71730$215,000
2025 O Rear Rd, El Dorado, AR 71730
Blaklee Ramsey Southern Realty Group
$80,000
217 Walter Dr, El Dorado, AR 71730
Todd Whatley Century 21 United
$39,000
1.4 Acres Victor Dumas Rd, El Dorado, AR 71730
1.4 Acres Victor Dumas Rd, El Dorado, AR 71730$255,000
400 W 14th St, SMacKover, AR 71762
David Williamson Keith and Company Realty
$5,500
Lots 2-3 Poplar St, SMacKover, AR 71762
Lots 2-3 Poplar St, SMacKover, AR 71762