$559,000
- Land
- 5.1 Acres
- $109,608 per Acre
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292$559,000
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292$409,000
122 Bella Vista Terrace Unit 8A, North Venice, FL 34275
Courtney Green PREMIER SOTHEBYS INTL REALTY
$249,900
1100 Capri Isles Blvd Unit 325, Venice, FL 34292
Bill Cantrell WILLIAM RAVEIS REAL ESTATE
$559,000
130 Bella Vista Terrace Unit 10C, North Venice, FL 34275
Deborah Polizzi COLDWELL BANKER REALTY
$1,450,000
0 Ranch Rd Unit MFRA4692873, Nokomis, FL 34275
0 Ranch Rd Unit MFRA4692873, Nokomis, FL 34275$379,000
1708 Triano Cir Unit 1708, Venice, FL 34292
Dominic Ferrara OPTION 1 REALTY SVC CORP
$775,000
1305 Greenfield Cir, Venice, FL 34292
Steven Munich MUNICH REALTY LLC
$1,500,000
222 High Point Dr, Venice, FL 34292
Erin Halstead MICHAEL SAUNDERS & COMPANY
$324,900
121 Porta Vecchio Bend Unit 202, North Venice, FL 34275
Sharma Ferrugia FINE PROPERTIES
$2,199,900
2900 Curry Ln, Nokomis, FL 34275
2900 Curry Ln, Nokomis, FL 34275$5,000,000
2901 Curry Ln, Nokomis, FL 34275
2901 Curry Ln, Nokomis, FL 34275$3,299,900
2900 Curry Ln, Nokomis, FL 34275
Michael Laconca COLDWELL BANKER REALTY
$289,000
110 Porta Vecchio Bend Unit 101, Nokomis, FL 34275
Crystal Cosby, LLC PREMIER SOTHEBYS INTL REALTY
$525,000
0 E Venice Ave Unit MFRO6381544, Venice, FL 34292
0 E Venice Ave Unit MFRO6381544, Venice, FL 34292$19,999,000
0 0396014400 Unit MFRA4565154, Venice, FL 34292
0 0396014400 Unit MFRA4565154, Venice, FL 34292$1,400,000
3530 Laurel Rd E Unit A, North Venice, FL 34275