$2,450,000
- Land
- 3.23 Acres
- $758,514 per Acre
4 Whitney Way, Ocean Ridge, FL 33435
4 Whitney Way, Ocean Ridge, FL 33435$2,450,000
4 Whitney Way, Ocean Ridge, FL 33435
4 Whitney Way, Ocean Ridge, FL 33435$215,000
5505 N Ocean Blvd Unit 8-110, Ocean Ridge, FL 33435
Susan Curt Compass Florida LLC
$13,000,000
0000 N Ocean Blvd, Ocean Ridge, FL 33435
0000 N Ocean Blvd, Ocean Ridge, FL 33435$239,000
5505 N Ocean Blvd Unit 8-103, Ocean Ridge, FL 33435
John Lipscomb The Corcoran Group
$2,500,000
220 SW 23rd Ave, Ocean Ridge, FL 33435
220 SW 23rd Ave, Ocean Ridge, FL 33435$1,050,000
5505 N Ocean Blvd Unit 15-204, Ocean Ridge, FL 33435
Donald Brown Southdale Properties Inc.
$349,000
5505 N Ocean Blvd Unit 12-205, Ocean Ridge, FL 33435
Lumi Anderson Lamar Properties Inc
$599,000
205 S Ibis Dr Unit R, Briny Breezes, FL 33435
Kristen Reilly The Corcoran Group
$460,000
203 S Ibis Dr Unit R, Briny Breezes, FL 33435
James Arena Local Real Estate Brokerage
$319,000
5 W Cedar Dr Unit Cd-5, Boynton Beach, FL 33435
Anne Bernet RE/MAX Direct
$99,000,000
4000 S Ocean Blvd, Lantana, FL 33462
4000 S Ocean Blvd, Lantana, FL 33462$449,900
207 N Heron Dr Unit P, Briny Breezes, FL 33435
James Arena Local Real Estate Brokerage
$795,000
743 NE 12th Terrace Unit 2, Boynton Beach, FL 33435
Dael Sidney Income Properties South
$19,999,999
5000 S Ocean Blvd, Manalapan, FL 33462
5000 S Ocean Blvd, Manalapan, FL 33462$540,000
207 Mallard Dr Unit U, Briny Breezes, FL 33435
Kristen Reilly The Corcoran Group
$650,000
204 Mallard Dr Unit U, Briny Breezes, FL 33435