$499,000
- Land
- 233.15 Acres
- $2,140 per Acre
Tbd 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618
Tbd 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618$499,000
Tbd 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618
Tbd 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618$294,900
County Rd C, New Lisbon, WI 53950
County Rd C, New Lisbon, WI 53950$90,000
30 Acres 6th Ave, New Lisbon, WI 53950
30 Acres 6th Ave, New Lisbon, WI 53950$285,000
100 Junction St, Camp Douglas, WI 54618
Carol Wagenson First Choice Realty of Wisconsin
$99,000
N8276 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618
N8276 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618$499,000
TBD 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618
TBD 5th Ave, Camp Douglas, WI 54618