$395,000
- Land
- 72 Acres
- $5,486 per Acre
0 Tbd Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683
0 Tbd Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683$395,000
0 Tbd Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683
0 Tbd Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683$999,000
14702 State Hwy 155, Ore City, TX 75683
14702 State Hwy 155, Ore City, TX 75683$595,000
13920 Farm To Market Road 1649, Ore City, TX 75683
Mark Coleman
Texas Farms And Ranches
(903) 568-8494
$595,000
13920 Fm 1649, Ore City, TX 75683
13920 Fm 1649, Ore City, TX 75683$255,000
TBD Tract 2 State Highway 155, Ore City, TX 75683
TBD Tract 2 State Highway 155, Ore City, TX 75683$156,557
TBD Us 259 33 31 Acres, Ore City, TX 75683
TBD Us 259 33 31 Acres, Ore City, TX 75683$255,000
Tbd Tract 1 State Hwy 155, Ore City, TX 75683
Tbd Tract 1 State Hwy 155, Ore City, TX 75683$120,000
TBD Wild Daisy Rd, Ore City, TX 75683
TBD Wild Daisy Rd, Ore City, TX 75683$999,000
14702 State Highway 155 N, Ore City, TX 75683
Scott Nolan
Nolan Properties LLC
(903) 402-7915
$255,000
Tbd Tract 2 State Hwy 155, Ore City, TX 75683
Tbd Tract 2 State Hwy 155, Ore City, TX 75683$240,000
TBD Tract 1 State Highway 155, Ore City, TX 75683
TBD Tract 1 State Highway 155, Ore City, TX 75683$1,700,000
9822 Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683
9822 Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683$120,000
Tbd Wild Daisy Rd, Ore City, TX 75683
Tbd Wild Daisy Rd, Ore City, TX 75683$156,557
Tbd Us Hwy 259 N, Ore City, TX 75683
Tbd Us Hwy 259 N, Ore City, TX 75683$2,700,000
16851 State Highway 155 N, Ore City, TX 75683
Travis Turner Turn Key Property Group, Land and Commercial Division