$228,750
- Land
- 30.5 Acres
- $7,500 per Acre
Tbd Hwy J Cr 205, Linn, MO 65051
Tbd Hwy J Cr 205, Linn, MO 65051$228,750
Tbd Hwy J Cr 205, Linn, MO 65051
Tbd Hwy J Cr 205, Linn, MO 65051$1,075,000
1276 Highway Y, Bland, MO 65014
Justin Head Whitetail Properties Real Estate, LLC
$1,200,000
2288 Highway Y, Belle, MO 65013
Christopher Duncan Living The Dream Inc.
$180,000
Tbd County Road 810, Linn, MO 65051
Tbd County Road 810, Linn, MO 65051$457,900
1673 Highway T, Freeburg, MO 65035
Dale Struemph Sports Afield Real Estate
$471,200
2253 Loose Creek Hwy, Loose Creek, MO 65054
2253 Loose Creek Hwy, Loose Creek, MO 65054$3,740,000
281 Lake Park Trail, Bland, MO 65014
Dale Struemph Sports Afield Real Estate
$613,500
127 Dolittle Ln, Chamois, MO 65024
Beau Mantle Midwest Land Group
$312,000
369 Highway 133, Westphalia, MO 65085
Beau Mantle Midwest Land Group LLC
$1,595,000
56 Osage Meadows Ln, Bland, MO 65014
Justin Head Whitetail Properties Real Estate, LLC
$467,000
4331 Highway 63, Freeburg, MO 65035
Dale Struemph Sports Afield Real Estate
$669,000
314 County Road 212 Unit 54.5 Acres, Linn, MO 65051
Madison Coleman United Country Land and Lake Properties
$995,000
314 County Road 212 Unit 104 Acres, Linn, MO 65051
Madison Coleman United Country Land and Lake Properties
$467,000
4331 U S 63, Freeburg, MO 65035
Dale Struemph Sports Afield Real Estate
$190,000
602 U S 63, Freeburg, MO 65035
Erica Smith Erica Smith Real Estate
$119,900
0 County Road 236 Highway J Unit 433457, Chamois, MO 65061
0 County Road 236 Highway J Unit 433457, Chamois, MO 65061$678,500