$699,000
- Land
- 80.6 Acres
- $8,672 per Acre
0 State Highway K, Sedgewickville, MO 63781
0 State Highway K, Sedgewickville, MO 63781$699,000
0 State Highway K, Sedgewickville, MO 63781
0 State Highway K, Sedgewickville, MO 63781$171,100
Tract 2 Bcr 930, Patton, MO 63662
Tract 2 Bcr 930, Patton, MO 63662$425,000
16645 State Highway Kk, Sedgewickville, MO 63781
Mike Shanks True Vision Realty, LLC
$479,900
18320 State Highway Kk, Sedgewickville, MO 63781
Alan Wengert EDGE Realty ERA Powered
$499,000
7918 Bradford Pear Lan, Patton, MO 63662
Misty Brown Living The Dream Outdoor Properties
$449,999
7918 Bradford Pear Ln, Patton, MO 63662
Misty Brown Living The Dream Inc.
$419,900
9716 State Highway A, Patton, MO 63662
Jennifer Moehsmer Area Properties Real Estate-Midsouth
$189,000
36731 State Highway K, Sedgewickville, MO 63781
Beth Yamnitz Ritter Real Estate
$93,895
Tract 4 Bcr 930, Patton, MO 63662
Tract 4 Bcr 930, Patton, MO 63662$325,000
29118 Bcr 862, Marquand, MO 63655
Dennis Ward Swinford Realty, LLC
$157,085
Tract 5 Bcr 930, Patton, MO 63662
Tract 5 Bcr 930, Patton, MO 63662$220,875
Tract 3 Bcr 930, Patton, MO 63662
Tract 3 Bcr 930, Patton, MO 63662$315,000
48510 State Hwy 51, Unincorporated, MO 63781
Crystal Robertson EXP Realty, LLC
$1,250,000
20237 Bcr 228, Sedgewickville, MO 63781
Kristin Vogel Vogel Team Realty LLC
$259,900
4769 Bcr 846, Marquand, MO 63655
Ladonna Dalton Century 21 Ashland Realty
$252,000
37805 State Highway Hh, Union Township, MO 63662
Jason Stokes Midwest Land Group LLC
$699,000
111 Highway K, Sedgewickville, MO 63781