Homes for Sale near LMP Roe
-
-
$625,000
- Land
- 50 Acres
- $12,500 per Acre
385 N 3179th Rd, Newark, IL 61301
385 N 3179th Rd, Newark, IL 61301 -
$750,000
- Land
- 60 Acres
- $12,500 per Acre
380 N 3179th Rd, Dimmick Township, IL 61301
380 N 3179th Rd, Dimmick Township, IL 61301 -
$169,500
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,100 Sq Ft
1561 Argyle Rd, La Salle, IL 61301
1561 Argyle Rd, La Salle, IL 61301Elizabeth Mairs @properties Christies International Real Estate
-
$212,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,618 Sq Ft
1536 & 1546 Laharpe St, Lasalle, IL 61301
1536 & 1546 Laharpe St, Lasalle, IL 61301Linda Kaszynski Dickerson & Nieman Realtors - Peru
-
$265,000
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,846 Sq Ft
82 N 23rd Rd, Peru, IL 61354
82 N 23rd Rd, Peru, IL 61354Kathryn Erjavsek Malooley Dahm Realty
-
$179,900
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,080 Sq Ft
509 W Erie St, Spring Valley, IL 61362
509 W Erie St, Spring Valley, IL 61362Bonnie Lester Coldwell Banker Today's
-
$149,900
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,984 Sq Ft
1035 Marquette St, La Salle, IL 61301
1035 Marquette St, La Salle, IL 61301Karen Guillen RE/MAX Ignite
-
$249,900
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,692 Sq Ft
1604 Sobieski St, La Salle, IL 61301
1604 Sobieski St, La Salle, IL 61301Aaron Mallet eXp Realty
-
$212,000
$212M PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,618 Sq Ft
1536 & 1546 La Harpe St, Lasalle, IL 61301
1536 & 1546 La Harpe St, Lasalle, IL 61301Linda Kaszynski Dickerson & Nieman
-
$242,900
$7K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,248 Sq Ft
1530 Chartres St, La Salle, IL 61301
1530 Chartres St, La Salle, IL 61301Aaron Mallet eXp Realty
-
$152,500
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,756 Sq Ft
1704 Main St, Peru, IL 61354
1704 Main St, Peru, IL 61354Ellen Credi Blackhawk Brokerage LLC
-
$157,900
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,424 Sq Ft
325 W 3rd St, Spring Valley, IL 61362
325 W 3rd St, Spring Valley, IL 61362Bonnie Lester Coldwell Banker Today's
-
$149,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,850 Sq Ft
830 Chartres St, La Salle, IL 61301
830 Chartres St, La Salle, IL 61301Karen Glasgow Coldwell Banker Real Estate Group
-
$159,000
$21K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 925 Sq Ft
Unlisted Address
Unlisted AddressChico Perez Executive Realty Group LLC
-
$168,000
$12K PRICE DROP- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,278 Sq Ft
1141 6th St, La Salle, IL 61301
1141 6th St, La Salle, IL 61301Barbara Bryant Dickerson & Nieman
-
$169,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,006 Sq Ft
130 Ravine St, Spring Valley, IL 61362
130 Ravine St, Spring Valley, IL 61362Linda Kaszynski Dickerson & Nieman
-
-
$35,000
- Land
- 19,602 Sq Ft
- $77,778 per Acre
0 Fork St Unit MRD12561062, Spring Valley, IL 61362
0 Fork St Unit MRD12561062, Spring Valley, IL 61362 -
-
$80,000
- Land
- 18,295 Sq Ft
- $190,476 per Acre
Lot 5 Sunset Blvd, Oglesby, IL 61348
Lot 5 Sunset Blvd, Oglesby, IL 61348 -
$74,500
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,095 Sq Ft
103 3rd St, La Salle, IL 61301
103 3rd St, La Salle, IL 61301Ellen Credi Blackhawk Brokerage LLC
-
$109,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 730 Sq Ft
1105 Hennepin St, La Salle, IL 61301
1105 Hennepin St, La Salle, IL 61301Bonnie Lester Coldwell Banker Today's
-
$550,000
- 7,784 Sq Ft
130 E Dakota St, Spring Valley, IL 61362
130 E Dakota St, Spring Valley, IL 61362Linda Kaszynski Dickerson & Nieman
-
$80,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $200,000 per Acre
1880 Cedar Ln, Peru, IL 61354
1880 Cedar Ln, Peru, IL 61354 -
$37,000
- 2 Beds
- 1 Bath
2705 Saint Vincent Ave Unit 2, La Salle, IL 61301
2705 Saint Vincent Ave Unit 2, La Salle, IL 61301Wendy Fulmer Coldwell Banker Today's
-
-
$99,900
$90K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 847 Sq Ft
109 W Iowa St, Spring Valley, IL 61362
109 W Iowa St, Spring Valley, IL 61362Bonnie Lester Coldwell Banker Today's
-
$125,000
- Land
- 3.87 Acres
- $32,300 per Acre
0000 Central & N Ave, Lasalle, IL 61301
0000 Central & N Ave, Lasalle, IL 61301 -
$62,000
- Land
- 18,730 Sq Ft
- $144,186 per Acre
3 Crossing Ct, Peru, IL 61354
3 Crossing Ct, Peru, IL 61354 -
$120,000
$15K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,468 Sq Ft
1607 Prospect Ave, La Salle, IL 61301
1607 Prospect Ave, La Salle, IL 61301Barbara Kuzma Coldwell Banker Today's
-
$45,000
- Land
- 31,363 Sq Ft
- $62,500 per Acre
Lot 37 Vermilionvue Trace, Lasalle, IL 61301
Lot 37 Vermilionvue Trace, Lasalle, IL 61301 -
$1,440,000
- Land
- 37.5 Acres
- $38,400 per Acre
0 Shooting Park Rd, Peru, IL 61354
0 Shooting Park Rd, Peru, IL 61354 -
$20,000
$10K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
2 Kimberly Rd, Spring Valley, IL 61362
2 Kimberly Rd, Spring Valley, IL 61362 -
$139,000
$50K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,574 Sq Ft
408 E 4th St, Spring Valley, IL 61362
408 E 4th St, Spring Valley, IL 61362Alice Green Starved Rock Realty
-
$55,000
- Land
- 12,632 Sq Ft
- $189,655 per Acre
24 Brookside Dr, Peru, IL 61354
24 Brookside Dr, Peru, IL 61354 -
$80,000
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
420 E 3rd St, Spring Valley, IL 61362
420 E 3rd St, Spring Valley, IL 61362Larisa Melecio Real People Realty
-
$1,595,000
- Land
- 3.7 Acres
- $431,081 per Acre
3705 Frontage Rd, Peru, IL 61354
3705 Frontage Rd, Peru, IL 61354 -
$9,000
$16K PRICE DROP- Land
- 5,227 Sq Ft
- $75,000 per Acre
309 Peru St, Peru, IL 61354
309 Peru St, Peru, IL 61354 -
$13,000
- Land
- 7,405 Sq Ft
- $76,471 per Acre
0 Laharpe St, La Salle, IL 61301
0 Laharpe St, La Salle, IL 61301
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 4