$950,000
- Land
- 266.61 Acres
- $3,563 per Acre
3101 W Teter Creek Rd, Belington, WV 26250
3101 W Teter Creek Rd, Belington, WV 26250$950,000
3101 W Teter Creek Rd, Belington, WV 26250
3101 W Teter Creek Rd, Belington, WV 26250$299,900
152 Hilltop Dr, Philippi, WV 26416
Denise Everson
EXP REALTY, LLC
(304) 944-9633
$559,000
575 Weaver Rd, Belington, WV 26250
Dottie Arbogast
ALL SEASONS REAL ESTATE SERVICE
(304) 898-0620
$395,000
611 Mount Liberty Rd, Philippi, WV 26416
JULIE KNIGHT
OLD COLONY COMPANY OF MORGANTOWN
(304) 684-6290
$30,000
Lot 6 Deerbrook Estates, Belington, WV 26250
Lot 6 Deerbrook Estates, Belington, WV 26250$725,000
71 Foxmoor Rd, Belington, WV 26250
Hilary Gonzalez KAUFMAN REALTY AND AUCTIONS
$119,000
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26405
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26405$279,000
1308 Pleasure Valley Rd, Montrose, WV 26283
Jennifer Schellenberg HOMEFINDERS PLUS REAL ESTATE INC
$699,000
5459 Union Rd, Philippi, WV 26416
Joe Pyle Joe R. Pyle Complete Auction and Realty Service
$395,000
1926 Porterfield Rd, Philippi, WV 26416
MEREDITH BURGE KRB KAUFMAN PROPERTIES LLC
$475,000
5078 Laurel Creek Rd, Moatsville, WV 26405
Melissa Hornbeck OLD COLONY COMPANY OF MORGANTOWN
$499,000
320 Thacker Ln, Belington, WV 26250
MICHAEL FINCHAM RAILEY WEST VIRGINIA PROPERTIES
$379,000
462 Jonestown-Mt Liberty Rd, Philippi, WV 26416
Rhonda Robinson HOUSE HUNTERS REAL ESTATE & LAND
$235,000
1150 Midway Rd, Belington, WV 26250
Julie Thomas PREFERRED PROPERTIES
$310,000
2932 Barbour County Hwy, Belington, WV 26250
Anna Stewart BOWIE HOME & LAND, LLC
$277,900
132 Douglas Way, Belington, WV 26250
CASSIE MOATS GARTON REAL ESTATE GROUP
$29,500
336 Mountaineer Hwy, Philippi, WV 26416
Kathy Weese ALL SEASONS REAL ESTATE SERVICE
$155,000
96 Jackson St, Belington, WV 26250
Brenda Carr ALL SEASONS REAL ESTATE SERVICE
$59,900
Lot 4 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 4 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$125,000
88 Curtis Ln, Belington, WV 26250
Beth Long ALL SEASONS REAL ESTATE SERVICE
$55,000
27 Wilson St, Belington, WV 26250
Rhonda Robinson HOUSE HUNTERS REAL ESTATE & LAND
$110,000
635 S Main St, Philippi, WV 26416
JOHNNA CROSTON LEVEL UP REALTY
$7,500
1151 Meadowville Kirt Rd, Montrose, WV 26283
Oak Hall Red Oak Realty
$38,000
TBD Main St, Montrose, WV 26283
TBD Main St, Montrose, WV 26283$125,000
TBD Simpson Rd, Belington, WV 26250
TBD Simpson Rd, Belington, WV 26250$12,000
TBD Fifth St, Belington, WV 26250
TBD Fifth St, Belington, WV 26250$59,900
Lot 3 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405
Lot 3 Brooklyn Way, Moatsville, WV 26405$45,000
TBD Stags Leap Dr, Belington, WV 26250
TBD Stags Leap Dr, Belington, WV 26250$39,000
Lot 2&3 High Meadow Dr, Moatsville, WV 26416
Lot 2&3 High Meadow Dr, Moatsville, WV 26416$800,000
0 S Indian Fork Rd, De Soto, WV 26416
0 S Indian Fork Rd, De Soto, WV 26416$1,250,000
00 W Junior Rd, Junior, WV 26275
00 W Junior Rd, Junior, WV 26275$45,000
68 Cole St, Philippi, WV 26416
Beth Long ALL SEASONS REAL ESTATE SERVICE
$189,000
TBD Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416
TBD Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416$25,000
732 Blue & Gray Hwy, Philippi, WV 26416
732 Blue & Gray Hwy, Philippi, WV 26416$329,900
90 Johnson Ave, Elkins, WV 26241
JON CORLEY HOUSE HUNTERS REAL ESTATE & LAND
$39,900
2208 Arden Rd, Philippi, WV 26416
2208 Arden Rd, Philippi, WV 26416$168,000
395 Norris Ridge Rd, Philippi, WV 26416
JENNA HORNBECK COUNTRY ROADS REALTY, DIV OF UPSHUR AGENCY, INC
$24,000
TBD Elliott Ave, Belington, WV 26250
TBD Elliott Ave, Belington, WV 26250$19,000
LOT 4 Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416
LOT 4 Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416$194,900
241 N Walnut St, Philippi, WV 26416
Kathy Weese ALL SEASONS REAL ESTATE SERVICE
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2