$235,000
- Land
- 1.16 Acres
- $202,586 per Acre
42400 N Central Ave Unit D, Phoenix, AZ 85086
42400 N Central Ave Unit D, Phoenix, AZ 85086$235,000
42400 N Central Ave Unit D, Phoenix, AZ 85086
42400 N Central Ave Unit D, Phoenix, AZ 85086$299,999
42424 N Gavilan Peak Pkwy Unit 52206, Anthem, AZ 85086
Colleen Cappelli HomeSmart
$294,777
-- 013d In New River --, New River, AZ 85087
-- 013d In New River --, New River, AZ 85087$235,000
42400 N Central Ave Unit C, Phoenix, AZ 85086
42400 N Central Ave Unit C, Phoenix, AZ 85086$269,000
36625 N 22nd St, Phoenix, AZ 85086
36625 N 22nd St, Phoenix, AZ 85086$285,000
42424 N Gavilan Peak Pkwy Unit 25206, Anthem, AZ 85086
Jeff Lee Platinum Integrity Real Estate
$288,900
42424 N Gavilan Peak Pkwy Unit 42206, Anthem, AZ 85086
Rick Metcalfe Canam Realty Group
$275,000
37859 N 34th Ave Unit B, Phoenix, AZ 85086
37859 N 34th Ave Unit B, Phoenix, AZ 85086$224,900
3303 W Rambling Rd, Desert Hills, AZ 85086
3303 W Rambling Rd, Desert Hills, AZ 85086$280,000
42424 N Gavilan Peak Pkwy Unit 63212, Anthem, AZ 85086
Ken Boltz RE/MAX Alliance Group
$295,000
362xx N 17th Ave, Phoenix, AZ 85086
362xx N 17th Ave, Phoenix, AZ 85086