$990,000
- Land
- 2.18 Acres
- $454,128 per Acre
185 Radio Dr, Prince Frederick, MD 20678
185 Radio Dr, Prince Frederick, MD 20678$990,000
185 Radio Dr, Prince Frederick, MD 20678
185 Radio Dr, Prince Frederick, MD 20678$1,050,000
2014 Rosedale Ln, Huntingtown, MD 20639
LaKeta Burgess
NextHome Forward
(443) 464-1637
$699,900
225 Dares Wharf Rd, Prince Frederick, MD 20678
Laura Peruzzi RE/MAX One
$990,000
3743 Huntsman Dr, Huntingtown, MD 20639
Pattee McInerney Scott McInerney RE/MAX One
$900,000
3325 Allday Rd, Huntingtown, MD 20639
Sarah Lipkowitz Northrop Realty
$749,999
3523 Hilltop Dr, Port Republic, MD 20676
James Marcum CENTURY 21 New Millennium
$789,000
4200 Henry Ct, Saint Leonard, MD 20685
Shayla Gaskins Long & Foster Real Estate, Inc.
$999,999
2045 Mount Pleasant Way, Prince Frederick, MD 20678
Cherice Clark Clark Premier Realty Group
$809,000
1003 Horse Pen Run, Huntingtown, MD 20639
Erika Williams Keller Williams Preferred Properties
$659,000
4375 August Dr, Port Republic, MD 20676
Chrystal Dove CENTURY 21 New Millennium
$229,000
2160 Sixes Rd, Prince Frederick, MD 20678
2160 Sixes Rd, Prince Frederick, MD 20678$429,900
3035 Mandela Ct, Port Republic, MD 20676
Danielle Norment RE/MAX Realty Group
$1,620,000
4100 Hidden Creek Rd, Port Republic, MD 20676
Chris McNelis Berkshire Hathaway HomeServices PenFed Realty
$90,000
380 Mason Rd, Prince Frederick, MD 20678
380 Mason Rd, Prince Frederick, MD 20678$619,950
3020 Blackberry Ln, Prince Frederick, MD 20678
Ronald Watson Flag Real Estate Inc.
$139,000
4615 Siss Place, Prince Frederick, MD 20678