$179,000
- Land
- 8.35 Acres
- $21,437 per Acre
Lt0 4 Mile Rd, Racine, WI 53402
Lt0 4 Mile Rd, Racine, WI 53402$179,000
Lt0 4 Mile Rd, Racine, WI 53402
Lt0 4 Mile Rd, Racine, WI 53402$299,000
1318 N Main St, Racine, WI 53402
Judy Moffatt
Keller Williams Realty-Milwaukee North Shore
(262) 229-6420
$790,975
5951 Waters Edge Rd Unit 5953, Caledonia, WI 53402
Dave Geszvain
Keller Williams Realty-Lake Country
(262) 435-5383
$99,800
601 4 Mile Rd, Racine, WI 53402
601 4 Mile Rd, Racine, WI 53402$624,721
5931 Waters Edge Rd Unit 5935, Caledonia, WI 53402
Dave Geszvain
Keller Williams Realty-Lake Country
(262) 384-6724
$289,000
1612 N Main St, Racine, WI 53402
Tamim Realty Group
First Weber Inc- Mequon
(262) 254-7203
$486,500
The Beryl Plan at The Glen at Waters Edge, Racine, WI
$529,900
1007 Ellis Ave, Caledonia, WI 53402
Nicole Clark Korndoerfer Homes LLC
$506,300
The Emerald Plan at The Glen at Waters Edge, Racine, WI 53402
$519,900
710 5 Mile Rd, Caledonia, WI 53402
$509,900
802 5 Mile Rd, Wind Point, WI 53402
$579,900
620 5 Mile Rd, Wind Point, WI 53402
$509,900
4522 La Salle St, Racine, WI 53402
Nicole Clark Korndoerfer Homes LLC
$500,000
The Elaine Plan at The Glen at Waters Edge, Racine, WI 53402
$1,075,000
000 Douglas Ave, Racine, WI 53402
000 Douglas Ave, Racine, WI 53402$135,900
4955 Bluffside Dr, Caledonia, WI 53402
4955 Bluffside Dr, Caledonia, WI 53402$324,900
429 Shoreland Dr, Racine, WI 53402
Zach Ostergaard Realty ONE Group Boardwalk
$799,000
6114 Belmar Ave, Caledonia, WI 53402
Michael Henry VERA Residential Real Estate LLC