$185,000
$13K PRICE DROP
- Land
- 1.69 Acres
- $109,467 per Acre
0 S Pear Orchard Rd, Ridgeland, MS 39157
0 S Pear Orchard Rd, Ridgeland, MS 39157$185,000
0 S Pear Orchard Rd, Ridgeland, MS 39157
0 S Pear Orchard Rd, Ridgeland, MS 39157