$70,000
- Land
- 7.99 Acres
- $8,761 per Acre
TBD Old Bowman Rd, Rudy, AR 72952
TBD Old Bowman Rd, Rudy, AR 72952$70,000
TBD Old Bowman Rd, Rudy, AR 72952
TBD Old Bowman Rd, Rudy, AR 72952$449,000
12131 Old 88 Rd, Chester, AR 72934
12131 Old 88 Rd, Chester, AR 72934$350,000
0 Tract 2 Sonora Rd, Springdale, AR 72764
0 Tract 2 Sonora Rd, Springdale, AR 72764$399,000
7123 Old 88 Tract 2 Rd, Rudy, AR 72952
7123 Old 88 Tract 2 Rd, Rudy, AR 72952$260,000
5015 Figure 5 Heights, Rudy, AR 72952
Sara Burks Keller Williams Platinum Realty
$195,000
0 Zachary Trail Unit 1341151, Rudy, AR 72952
0 Zachary Trail Unit 1341151, Rudy, AR 72952$165,000
TBD Pawpaw Branch Rd, Chester, AR 72934
TBD Pawpaw Branch Rd, Chester, AR 72934$430,000
10227 Old 88 Rd, Rudy, AR 72952
Telitha Fleck O'Neal Real Estate- Fort Smith
$85,000
TBD Pawpaw Branch Rd, Chester, AR 72934
TBD Pawpaw Branch Rd, Chester, AR 72934$55,000
TBD Mountain Rd, Rudy, AR 72952
TBD Mountain Rd, Rudy, AR 72952$1
8051 Wofford Rd, Rudy, AR 72952
Aaron Brewer Mountain Vista Real Estate LLC
$356,000
TBD Carney Ln, Rudy, AR 72952
TBD Carney Ln, Rudy, AR 72952$399,900
0001 Hobbtown Rd, Rudy, AR 72952
0001 Hobbtown Rd, Rudy, AR 72952$975,000
10351 Lancaster Rd, Rudy, AR 72952
Kerri Durr-Kane Keller Williams Market Pro Realty Branch Eureka Sp
$100,000
TBD Mountain Rd, Rudy, AR 72952
TBD Mountain Rd, Rudy, AR 72952$340,000
12131 Old 88 Rd, Chester, AR 72934
Blake Osman Ascend Real Estate
$399,000
7123 Old 88 Tract 1 Rd, Rudy, AR 72952
7123 Old 88 Tract 1 Rd, Rudy, AR 72952$195,000