$156,900
- Land
- 5.23 Acres
- $30,000 per Acre
218-1 Clubhouse Cir, Saint George, SC 29477
218-1 Clubhouse Cir, Saint George, SC 29477$156,900
218-1 Clubhouse Cir, Saint George, SC 29477
218-1 Clubhouse Cir, Saint George, SC 29477$199,080
218-10 Clubhouse Cir, Saint George, SC 29477
218-10 Clubhouse Cir, Saint George, SC 29477$100,000
01 Utsey Hill Rd, Saint George, SC 29477
01 Utsey Hill Rd, Saint George, SC 29477$124,900
003 Old Spell Rd Unit 3, Saint George, SC 29477
003 Old Spell Rd Unit 3, Saint George, SC 29477$143,900
00 Primus Dr, Saint George, SC 29477
00 Primus Dr, Saint George, SC 29477$150,000
9619 Charleston Hwy, Saint George, SC 29477
9619 Charleston Hwy, Saint George, SC 29477$115,000
1 Dennis Britt Rd, Saint George, SC 29477
1 Dennis Britt Rd, Saint George, SC 29477$150,000
02 Davis Terrace, Saint George, SC 29477
02 Davis Terrace, Saint George, SC 29477$150,000
00 Davis Terrace, Saint George, SC 29477
00 Davis Terrace, Saint George, SC 29477$140,000
193 Evergreen Ln, Grover, SC 29477
193 Evergreen Ln, Grover, SC 29477$190,000
0 Mt Zion Rd Unit 26009691, Saint George, SC 29477
0 Mt Zion Rd Unit 26009691, Saint George, SC 29477$169,900
0 Mulberry Rd Unit 25022166, Saint George, SC 29477
0 Mulberry Rd Unit 25022166, Saint George, SC 29477$135,000
207 W Raysor St, Saint George, SC 29477
Jason Husted The Husted Team powered by Keller Williams
$175,000
205 Callaway Dr, Saint George, SC 29477
Kristyn Hicks Johnson & Wilson Real Estate Co LLC
$157,850
296 Deep Woods Rd, Saint George, SC 29477
Roddy Matthews Coldwell Banker Realty