$275,000
- Land
- 101.17 Acres
- $2,718 per Acre
0 Woodland Ln, Drakes Branch, VA 23937
0 Woodland Ln, Drakes Branch, VA 23937$275,000
0 Woodland Ln, Drakes Branch, VA 23937
0 Woodland Ln, Drakes Branch, VA 23937$99,000
14811 Kings Hwy, Drakes Branch, VA 23937
14811 Kings Hwy, Drakes Branch, VA 23937$269,000
0 Scuffletown Rd Unit 57414, Charlotte, VA 23967
0 Scuffletown Rd Unit 57414, Charlotte, VA 23967$89,000
1752 Laconia Rd, Red Oak, VA 23964
1752 Laconia Rd, Red Oak, VA 23964$319,900
300 Sondra Ln, Saxe, VA 23967
Richard Vaughan Vaughan Auction & Realty Co.
$40,000
20028 Kings Hwy, Red Oak, VA 23964
20028 Kings Hwy, Red Oak, VA 23964$599,000
1040 Deuprees Store Rd, Drakes Branch, VA 23937
Tammie St. John Cornerstone Realty Group Inc.
$79,000
1144 Mt Mitchell, Drakes Branch, VA 23937
1144 Mt Mitchell, Drakes Branch, VA 23937