$525,000
$104K PRICE DROP
- Land
- 72.47 Acres
- $7,244 per Acre
0 N W Unit MBR22055703, Scipio, IN 47273
0 N W Unit MBR22055703, Scipio, IN 47273$525,000
0 N W Unit MBR22055703, Scipio, IN 47273
0 N W Unit MBR22055703, Scipio, IN 47273