$79,900
- Land
- 4.5 Acres
- $17,756 per Acre
0 E Whitby Rd, Shady Spring, WV 25918
0 E Whitby Rd, Shady Spring, WV 25918$79,900
0 E Whitby Rd, Shady Spring, WV 25918
0 E Whitby Rd, Shady Spring, WV 25918$449,900
474 Laurel St, Shady Spring, WV 25918
Paige Powers OLD COLONY REALTORS
$269,900
260 Hoye Rd, Shady Spring, WV 25918
Heather Bingley Zaferatos Real Estate
$529,900
127 Gilead St, Shady Spring, WV 25918
David Cyndie Chinn Luxury Home
$299,900
305 Country Roads, Shady Spring, WV 25918
David&Cyndie Chinn ALTRUIST REALTY GROUP
$4,000,000
0 Irish Mountain Rd, Shady Spring, WV 25918
0 Irish Mountain Rd, Shady Spring, WV 25918$4,000,000
00 Irish Mountain Rd, Shady Spring, WV 25918
00 Irish Mountain Rd, Shady Spring, WV 25918$349,900
561 Flatwoods Dr, Shady Spring, WV 25918
Justin Fairchild Zaferatos Real Estate
$799,900
177 Oakwood Ln, Shady Spring, WV 25918
David&Cyndie Chinn ALTRUIST REALTY GROUP
$35,000
00 Maplewood Ln, Shady Spring, WV 25918
00 Maplewood Ln, Shady Spring, WV 25918$635,000
214 Flat Top Rd, Shady Spring, WV 25918
Kenneth Bryant West Virginia Mountaineer Real Estate
$39,000
181 St Thomas Ln Unit 65, Daniels, WV 25832
181 St Thomas Ln Unit 65, Daniels, WV 25832$84,000
111 Hickory Ct Unit 10, Daniels, WV 25832
111 Hickory Ct Unit 10, Daniels, WV 25832$120,000
0 Saddle Brook Ln, Daniels, WV 25832
0 Saddle Brook Ln, Daniels, WV 25832$129,500
112 Saddle Brook Ln Unit 25, Daniels, WV 25832
112 Saddle Brook Ln Unit 25, Daniels, WV 25832$1,375,000
121 Mountain Laurel Rd, Daniels, WV 25832
Betty Moore BETTY J. MOORE & ASSOCIATES