$39,900
- Land
- 2 Acres
- $19,950 per Acre
0 County Rd 11 Unit 25043272, Dillonvale, OH 43917
0 County Rd 11 Unit 25043272, Dillonvale, OH 43917$39,900
0 County Rd 11 Unit 25043272, Dillonvale, OH 43917
0 County Rd 11 Unit 25043272, Dillonvale, OH 43917$159,900
0 County Road 11 Unit 25045538, Dillonvale, OH 43917
0 County Road 11 Unit 25045538, Dillonvale, OH 43917$18,000
61 Green St, Dillonvale, OH 43917
61 Green St, Dillonvale, OH 43917$44,000
134 Coss St, Dillonvale, OH 43917
Madison DeLuca EXP Realty, LLC.
$30,000
0 Terra Ridge Ln, Colerain Township, OH 43917
0 Terra Ridge Ln, Colerain Township, OH 43917$70,000
5554 State Route 152, Dillonvale, OH 43917
Nicole Harrigan EXP Realty, LLC.
$59,900
5566 State Route 152, Dillonvale, OH 43917
Nicole Harrigan EXP Realty, LLC.
$347,900
25 Oak Dr, Dillonvale, OH 43917
Dawn Powell Cedar One Realty
$20,000
269 Union St, Mount Pleasant, OH 43939
Christopher Thomas Harvey Goodman, REALTOR
$545,000
52250 Sidon Rd, Dillonvale, OH 43917
Anna Smith Harvey Goodman, REALTOR
$79,900
135 Township Rd, Dillonvale, OH 43917
135 Township Rd, Dillonvale, OH 43917