$49,900
- Land
- 5.03 Acres
- $9,920 per Acre
Lot 4 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171
Lot 4 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171$49,900
Lot 4 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171
Lot 4 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171$65,000
0 Mallory Ln Unit RA20224434, Smiths Grove, KY 42171
0 Mallory Ln Unit RA20224434, Smiths Grove, KY 42171$49,900
Lot 4 R H Martin Rd, Smiths Grove, KY 42171
Lot 4 R H Martin Rd, Smiths Grove, KY 42171$37,900
Lot 11 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171
Lot 11 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171$39,900
Lot 1-3 Smiths Grove- Scottsville Rd, Oakland, KY 42159
Lot 1-3 Smiths Grove- Scottsville Rd, Oakland, KY 42159$39,900
Lot 12 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171
Lot 12 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171$99,900
Lot 9 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171
Lot 9 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171$46,500
0 Middlebrook Ln Unit RA20224436, Smiths Grove, KY 42171
0 Middlebrook Ln Unit RA20224436, Smiths Grove, KY 42171$39,900
Lot 1-4 Smiths Grove- Scottsville Rd, Oakland, KY 42159
Lot 1-4 Smiths Grove- Scottsville Rd, Oakland, KY 42159$27,900
3034 Oak Grove Church Rd, Smiths Grove, KY 42171
3034 Oak Grove Church Rd, Smiths Grove, KY 42171$74,900
220 Chalybeate School Rd, Smiths Grove, KY 42171
220 Chalybeate School Rd, Smiths Grove, KY 42171$87,000
355 Laurel St, Smiths Grove, KY 42171
MaKenzie Griffis GRATEFUL ACRES REALTY
$75,000
0 Kingsbridge Ct Unit RA20224435, Smiths Grove, KY 42171
0 Kingsbridge Ct Unit RA20224435, Smiths Grove, KY 42171$95,040
539 Lot 4 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171