Homes for Sale near Spur School
-
-
$4,978,350
- Land
- 2,553 Acres
- $1,950 per Acre
1441 County Road 362, Dickens, TX 79229
1441 County Road 362, Dickens, TX 79229 -
$29,099
- 2 Beds
- 1 Bath
- 528 Sq Ft
611 W Harris St, Spur, TX 79370
611 W Harris St, Spur, TX 79370Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
-
$34,999
- 2 Beds
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
323 W 6th St, Spur, TX 79370
323 W 6th St, Spur, TX 79370Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
-
$117,000
- Land
- 10 Acres
- $11,700 per Acre
3 10 Acre Tracts, Spur, TX 79370
3 10 Acre Tracts, Spur, TX 79370 -
$195,900
- Land
- 63.02 Acres
- $3,109 per Acre
0 Cr 111 Unit 202550660, McAdoo, TX 79243
0 Cr 111 Unit 202550660, McAdoo, TX 79243 -
$3,699,000
- Land
- 1,975 Acres
- $1,873 per Acre
261 Farm To Market 261, Spur, TX 79370
261 Farm To Market 261, Spur, TX 79370 -
$18,429
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,089 Sq Ft
817 Miller Ave, Spur, TX 79370
817 Miller Ave, Spur, TX 79370Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
-
$29,999
- 2 Beds
- 1 Bath
- 552 Sq Ft
711 E Hill St, Spur, TX 79370
711 E Hill St, Spur, TX 79370Chet Polniazek 1st Texas Realty Services