$495,000 Lot/Land
Parcel A Aspen Gulch, Stanley, ID 83278
- 6.19 Acres
- $79,968 per Acre
$495,000 Lot/Land
Parcel A Aspen Gulch, Stanley, ID 83278
$1,900,000 Lot/Land
TBD Fisher Creek Rd, Stanley, ID 83278
$430,000 Lot/Land
TBD Old Irwin Rd, Outside City Limits, ID 83428
$2,500,000 Lot/Land
0 Highway 21 & Cow Camp Rd #C Unit 25-333593, Stanley, ID 83278
$340,000 Lot/Land
TBD Old Irwin Rd, Outside City Limits, ID 83428
$2,500,000 Lot/Land
TBD Hwy 21, Stanley, ID 83278
$545,000 Lot/Land
0 Edna McGown (Hwy 75) Ave Unit 23-330377, Stanley, ID 83278